Instagram

Instagram iPhone için

Hayatınızı bu popüler fotoğraf tabanlı sosyal ağ üzerinden paylaşın

Instagram , iOS cihazınızla fotoğraf ve video çekmenize, birkaç özel efekt uygulamanıza ve bunları kendi sosyal ağında veya diğer sosyal ağlarda aile arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Kullanımı kolay
  • Çeşitli sosyal ağlarda paylaşın
  • Çok sayıda görüntü filtresi
  • Resimleri arkadaşlarınla ​​etiketle
  • Coğrafi etiketleme desteği
  • Etkileyici fotoğraf editörü

DEZAVANTAJLAR

  • Kaydolma gerektirir

Mükemmel
9

Instagram , iOS cihazınızla fotoğraf ve video çekmenize, birkaç özel efekt uygulamanıza ve bunları kendi sosyal ağında veya diğer sosyal ağlarda aile arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır.

Instagram ile neler yapabilirsiniz?

Fotoğraflarınızı çekin, özelleştirilmiş bir filtre ekleyin ve bunu Instagram’ın topluluğuna veya heyecan , Facebook , Oturaklı ,veya Tumblr . Instagram uygulaması aracılığıyla, "beğeniler" verebilir ve resimleriniz hakkında yorum yapabilir veya yorum alabilirsiniz.

Instagram, kendinizin ve Instagram'da takip ettiğiniz kişilerin yüklediği tüm fotoğrafları görüntüleyebileceğiniz bir Facebook stili beslemeye sahiptir. Belirli bir şey arıyorsanız, etiketleri, kullanıcıları ve yerleri aramanıza olanak veren bir arama fonksiyonu vardır. Ayrıca, ilgi alanlarınıza uygun resimleri bulmanıza yardımcı olmak için feed'inizi etiket, koleksiyon ve konum bilgisi vererek filtreleyebilirsiniz (ancak şu anda bu özellik yalnızca ABD'de kullanılabilir).

Instagram hakkında en iyi şey, uygulamada bulunan filtrelerdir . Farklı renk, parlaklık ve ışık efektleri ile seçim yapmak için 20 tane (Lomo-fi, Earlybird, Lily, Apollo, Nashville, 1977 ...). Akıllıca seçtiyseniz, gerçekten harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

Instagram aynı zamanda, videolar için destek içerir, Instagram ağ üzerinden paylaşmak için 15 saniyeye kadar çekim çekmenizi sağlar. Fotoğraflarda olduğu gibi, harika görünmelerini sağlamak için videolarınıza uygulamak için çeşitli efektler arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda birkaç klibin birlikte tek bir videoya dikilmesini de sağlar.

Instagram Instagram Direct adlı bir fotoğraf ve video mesajlaşma özelliği içerir. Görüntüleri ve videoları yakalamanızı ve daha sonra arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar. Instagram Direct ile mesajlarınızı bir kerede en çok 15 kişiye gönderebilirsiniz. İnanılmaz derecede sezgisel bir fotoğraf editörü de var . Netlik, sıcaklık ve parlaklık gibi özellikleri ayarlayarak fotoğrafları iyileştirmenize olanak tanır. Filtrelerin gücünü de ayarlayabilirsiniz. Örneğin, 1977 filtresini değiştirmek için, fotoğrafların ayarlanması için bir panel açacak şekilde üzerine çift dokunun.

Etkileyici fotoğraf editörünün yanı sıra Instagram, bazı hataların giderilmesinin yanı sıra video yükleme ve paylaşma sürecini de kolaylaştırdı.

Hizmetin kullanımı çok kolay ve Instagram üzerinde birçok arkadaşınız varsa, multimedya mesajlarını WhatsApp veya Snapchat gibi diğer servislerle göndermek için daha pratik bir alternatif olabilir.

Instagram karmaşık mı?

Instagram uygulaması gezinmek için çok kolaydır . Arayüzün alt kısmında, Instagram'ın farklı özelliklerini temsil eden simgeler vardır: fotoğraf beslemesi, fotoğraf / kullanıcı araması, fotoğraf çekimi, haber akışı (ağdaki son etkinlikler ve takip ettiğiniz kişiler) ve profil ayarları. Resimlerinizi profilinizde görüntülerken, kolay gezinme için bir liste veya fayans dizisi olarak görüntülemeyi seçebilirsiniz.

Fotoğrafların kendilerini fotoğraf beslemesinde sunması çok nettir ve her resmin altında beğeniler ve yorumlar gösterilir. Bir simgeye tek bir tıklamayla bir fotoğrafı beğenebilir veya yorum yapabilirsiniz. Ancak, görüntülerin tam ekranını açamayacağınız bir utançtır (örn. Onları yalnızca feed'in içinde görebilirsiniz).

Filtreleri uygulama ve fotoğraflarınızdaki fotoğrafları rötuşlamak çok basit. Bir görüntüyü uygulama içinden çekebilir veya telefonunuzdan bir tane seçebilir ve ardından her efektin neye benzeyeceğini canlı önizlemelerini görüntüleyebilirsiniz.

Kendinizi Instagram'da alın

Instagram uygulaması fotoğraflarınıza eğlenceli efektler uygulamanızı ve bunları arkadaşlarınızla paylaşmanızı kolaylaştırır. Görüntüleri paylaşmak için kaydolmanızı gerektirmesine rağmen, resimlerinizle yapabilecekleriniz çok geniş.

Instagram'da Kaybolan Fotoğraflar ve Videolar Doğrudan: Arkadaş ve gruplara kaybolan fotoğraf ve videoları gönderin. Yakalamak için fotoğraf makinesine doğru hızlıca kaydırın, ardından özel olarak göndermek için oka dokunun. Bu güncellemeler bugün başlıyor. Canlı hikayeler: Hemen şimdi arkadaşlarınız ve takipçilerinizle bağlantı kurmak için canlı olun. İşiniz bittiğinde, canlı hikayeniz kaybolur. Önümüzdeki haftalarda canlı haberler yayınlanacak.

Değişiklikler

  • Instagram'da Kaybolan Fotoğraflar ve Videolar Doğrudan: Arkadaş ve gruplara kaybolan fotoğraf ve videoları gönderin. Yakalamak için fotoğraf makinesine doğru hızlıca kaydırın, ardından özel olarak göndermek için oka dokunun. Bu güncellemeler bugün başlıyor. Canlı hikayeler: Hemen şimdi arkadaşlarınız ve takipçilerinizle bağlantı kurmak için canlı olun. İşiniz bittiğinde, canlı hikayeniz kaybolur. Önümüzdeki haftalarda canlı haberler yayınlanacak.

iphone için Fotoğrafçılık en fazla indirilenler

Instagram

İndir

Instagram 84.0

Instagram hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×