Instagram

Instagram Windows Phone için

Windows Phone için resmi Instagram istemcisi

Windows Phone için Instagram BETA , telefonunuzla fotoğraf çekmenize, birkaç özel efekt uygulamanıza ve bunları aile içi arkadaşlarınızla Instagram ağından veya diğer sosyal ağlardan paylaşmanıza olanak tanır.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Akıllı, kullanımı kolay arayüz
  • Çok sayıda filtre
  • Bildirimler için Canlı Döşeme desteği
  • Kullanıcıları veya karma etiketlerini hızlı bir şekilde arayın
  • Birçok sosyal ağ üzerinden paylaşın

DEZAVANTAJLAR

  • Video kaydı ve yükleme yok
  • Otomatik düzeltme yok

İyi
7

Windows Phone için Instagram BETA , telefonunuzla fotoğraf çekmenize, birkaç özel efekt uygulamanıza ve bunları aile içi arkadaşlarınızla Instagram ağından veya diğer sosyal ağlardan paylaşmanıza olanak tanır.

Instagram'da BETA ile yapabilecekleriniz

Windows Phone için resmi Instagram uygulaması, iOS ve Android için Instagram istemci olarak aynı özelliklerin ve fonksiyonların çoğuna sahiptir. Yani , arkadaşlarınızın ağdaki etkinliklerini izlemek , fotoğraf çekmek, düzenlemek ve yüklemek için kullanabilirsiniz .

Windows Phone için Instagram BETA ve iOS ve Android sürümleri, videosu yakalayamayacağınız veya yükleyemeyeceğiniz bir programdır, çünkü bu eğlenceli bir özelliktir. Tabii ki, bu bir Beta sürümü ve geliştirici yakında video kayıt olanakları vaat ediyor. Şimdilik, Windows Phone'da Instagram videoları eklemek için umutsuzsanız, resmi olmayanı denemeye değer. 6tag Uygulamanın.

Instagram, fotoğraflarınıza daha serin veya sanatsal görünmelerini sağlamak için filtreler uygulamanıza izin verdiği şekliyle ünlüdür. Windows Phone için Instagram BETA bir dizi filtre içerir (şu anda 20).

Windows Phone için Instagram BETA diğer düzenleme araçları Ölçek ve Kırp , Döndürme , Çerçeve , Blur ve Parlaklık içerir . Instagram Android sürümünden farklı olarak otomatik düzeltme aracı dahil değildir.

Pürüzsüz görünüm ve his

Instagram BETA, kullanımı kolay bir akıllı kullanıcı arayüzüne sahiptir. Yakalama, uygulamadan ziyade telefonunuzdaki yerel kamera uygulamasıyla yapılır, ancak sorunsuz bir deneyim gibi hissettirir.

Bildirimler için Canlı Destek desteği vardır, böylece yüklediğiniz görsellerin etrafında ne zaman etkinlik olduğunu veya fotoğrafların yüklendiğini görebilirsiniz. Bununla birlikte, ne tür bildirimlerin Canlı Çini'ne aktarılmasının hiçbir yolu yoktur.

Karar

Instagram BETA henüz bitmiş ürün değil. Video kayıt desteğinin olmaması, uygulamanın Instagram topluluğuyla etkileşim kurmanın yanı sıra, resim çekmek, düzenlemek ve düzenlemek için iyi olsa da, bir izin verme özelliğidir.

windows-phone-7 için Fotoğrafçılık en fazla indirilenler

Instagram hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×